Turnaj v Ufobale = Benešov Open

29. října 2008 v 21:04 | Exprees

Turnaj v Ufobale = Benšov Open


-Oranizátoři Benešov open měli to štěstí, že jsme jejich pozvání na tuto akci přijali.

Vydali jsme se v sobotu ráno vlakem do Benešova. Následně pak bohužel pěškobusem. Až na hříště. Dali jsme dohromady jedno družstvo statečných vlčat a jedné světlušky, dvě družstva skuti + skautky a jeden tým roverský. Roveři měli také funkci jako rozhodčí. Všechna naše družstva si vedla skvěle s ohledem na své proporce (proč jsou všichni ostatní tak velcí ??:-D). Nastala pauza na oběd kdy skoro všichni odešli a my se snažili nějak zabavit (samozřejmě jsme si také snědli oběd). Hra na policajty a demonstranty měla úspěch, ovšem je trochu nebezpečná jak se záhy ukázalo, když v ještě plném zápalu hry (sice už po jejím skončení) Štěpán nešťastnou náhodou spadl a zlomil si ruku. (následoval odvoz maminkou do nemocnice a pak se sádrou domu).Po cca 2 hodinách s vrátili i ostatní (jak mohli 2 hodiny jíst oběd??, si ho snad samy i vařili nebo nevim:-D) a turnaj pokračoval. S vyhlášením výsledků se čekalo na Votice, protože ti se šli koupat do bazénu. To už ovšem naše vlačata (i sMaruškou) museli odjet domu. Nakonec naši dopadli takto: vlčata - 3. místo, Tygři - 4. místo, Býci - 5.místo.
Začalo se stmívat (velmi rychle, prostě najednou byla tma jako kdyby někdo zhasl) a tak se sklidili všechy stopy včetně obrovského hangáru a vydali jsme se do klubovny. Měli jsme nakoupenou úžasnou večeři, když v tom nám řekli, že vařič mají zamknutý ve skřínce ke které nemají klíče. => stane se (sakra, sakra, sakra). Promítli jsme si fotky z vlaků, tábora, následně se ponořili do nostalgické nálady při promítání fotek cca 4 roky starých. Následovalo družení se ( to se ví, že jsme tam nespali sami).
Vstávali jsme v devět a v deset opustili klubovnu tak nějak v původním stavu (snaha byla). V Čerčanech, kde jsme čekali půl hodiny jsme si snědli snídani a rozdělili si suroviny na včerejší neuskutečněnou večeři. V Týnci jsme byli něco kolem třičtvrtě na dvanáct a vydali se do svých domovů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama