Prosinec 2011

Registrace

14. prosince 2011 v 19:20 | Vojta
Vážení rodiče,středisková rada určila roční registrační poplatek, platný i pro skautský oddíl v Týnci na rok 2012. Prosíme o zaplacení do 12. ledna.
800 Kč/os pro jednotlivého člena
500 Kč/os, pokud je registrováno 2 a více dětí z rodiny
Registraci posílejte na účet 219357290/0300 do poznámky TY2012+Příjmení.
Do tohoto data musíme vědět , kdo se bude registrovat.V případě jakýchkoli problémů s registrací pište na email vojta@incad.cz nebo pavlikova.terka@seznam.cz nebo kontaktujte na schůzkách vedoucí. U nově registrovaných potřebujeme adresu(kvůli časopisu) a rodné číslo do registrace.
Časopis je součástí registrace (vlčata a světlušky Světýlko , skauti a skautky Skaut - Junák , pro starší pak Roverský kmen a Skauting). Změny a přání ohledně časopisů, pište na moji adresu.

S pozdravem Vojtěch Oktábec.

Vánoční výprava

14. prosince 2011 v 8:03

Pro ty co námi ještě na horách nebyli

7. prosince 2011 v 20:04 | vojta |  Lyžarský kurs Strážné 2012
Na Hojsově Stráži jsme byli loni poprvé , na hory však jezdíme už dlouhá léta . Chata je asi 900 m.n.m. Lyžovat budem na Špičáku, kde je velký, zasněžovaný areál se svahy nejrůznější obtížnosti. Ten navíc dává celkem jistotu, že bude na čem lyžovat, i když na Šumavě to bývá v tomto termínu trochu riziko. Do areálu lyžařského se musí dojíždět - tam jsme vloni obvykle jezdili autobusem(stojí nad chatou) , zpět jsme jezdili vlakem a pak 2km pěšky na chatu. Lyže s botama veze auto. V poledne budeme chodit na jednoduché obědy do místní jídelny, kromě toho vozíme svačiny a pití s sebou. Počítám, že použijeme permanentky 4 dny ze 6 pro školní kurzy a organizace. Lyžování podle situace doplníme běžkami, pokud bude na čem, případně výlety a podobně. Jinak si vaříme sami. Na chatu pojedeme vlakem(přes Prahu, Plzeň,Klatovy). Fotky z loňských hor (tedy ne příliš upravené a přebrané)najdete na http://tysan.rajce.idnes.cz/Hory_2011_aneb_Putovni_kybl_Copy/ a http://tysan.rajce.idnes.cz/Hojsova_straz_2011/